שיפוצים עם קבלן רשום

שירותי בנייה ושיפוץ של בתים, דירות ובניינים במרכז הארץ

שיפוץ בית

בעל נסיון רב בשיפוץ בתים במגוון סוגים, בתי יוקרה, וילות וקוטג’ים בכל הארץ ובאזור המרכז בפרט. כל פרוייקט מתחיל בתכנון קפדני ומגיע לרמת גימור מושלמת בכל אזור בבית. שימוש והטמעה במערכות מתקדמות וחדשניות על בסיס הצרכים הטכנולוגיים המודרניים של היום.

למידע נוסף

שיפוץ דירה

ביצוע עבודות שיפוץ דירה במגוון אפשרויות מותאמות אישית לפי בקשת הלקוח. בין אם שיפוץ כללי לאחר רכישת הדירה או שיפוץ כללי לדירה ישנה, שיפוץ דירה במצב טוב יחסית או שיפוץ דירה להשקעה לשם השכרת הדירה.

למידע נוסף

שיפוץ בניין

בבניינים רבים רואים שכבר הגיע הרגע לשפץ את הבניין. הלובי מוזנח, הויטרינה ודלת הכניסה מיושנים, הצבע על הקירות והתקרה דהוי ומתקלף. אריחי ריצוף רופפים והמראה ישן ולא מעודכן. המעקה חלוד ומתקלף, ארונות החשמל בלויים והקירות החיצוניים של הבניין מעט סדוקים.

למידע נוסף

לקוחות משתפים

quote

ברצוני להמליץ בחום על הקבלן עופר אזולאי שביצע עבור כמה מלקוחותיי עבודת בניה ושיפוץ בתחום הבניה היוקרתית, הפרטית והציבורית . עופר עשה עבודתו באופן מדויק לתכניות האדריכליות, בצורה מקצועית וברמת גימור מעולה. נתן פתרונות מקצועיים לבעיות שהתעוררו בשטח, תוך ניהול צוות העובדים וקבלני המשנה ביד רמה. העבודה התנהלה בלוחות זמני הפרויקט שהוגדרו מראש ובתקציב שסוכם מראש. דרך התנהלותו נעימה ומסבירת פנים הן לצוות עובדי והן ללקוחות.

רונית ששון

אדריכלית פנים

quote

עופר ביצע עבורי כקבלן, שיפוץ גדול שעשיתי בדירתי בתל-אביב, הפרויקט התאפיין במקצועיות רבה, נועם הליכות והכי חשוב – הגינות ויושר. כמעט לא היו חריגות בפרויקט, הן בהיבט התקציבי והן בהיבט של לוחות הזמנים שנקבעו. מאז המלצתי לרבים מחברי עליו, ואכן הוא ביצע אצלם פרויקטים גדולים אשר התאפיינו באותן המעלות: מקצועיות, הגינות ועמידה בסיכומים.

רמי בן חיים

שיפוץ דירות

quote

כאדריכלית אני שמחה לשתף פעולה עם הקבלן עופר אזולאי. ביצענו יחד עבודות בניה ושיפוצים גדולים ומורכבים, שיפוץ מהיסוד של דירות בסטאנדרט וגימור מהגבוהים ביותר בתל אביב. עופר מנהל את הפרוייקט, כולל ספקים וקבלני המשנה תוך עמידה בלוחות זמנים. עופר איש טוב ואמין.

קאמי אימברט

אדריכלית

פרוייקטים נבחרים:

פרוייקטים נבחרים:

צעד קטן לעבר שיפוץ חלומי מתחיל כאן

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.